Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzczonów - wybory nowy wątek

Utworzony przez Przemysław Leniak, 23 października 2014 r. o 13:13
nie było z mojej strony zdrady - odwrotnie realizowałem wytyczne Rady Naczelnej PPS  i tak jak do tego zachęcała wystartowałem z komitetu wyborczego wyborców ... ale wróćmy dalej do Pani Barbary Wójcik o swojej zdradzie powiedziała ona sama na spotkaniu co zaraz będziecie mogli usłyszeć i zobaczyć uczciwe postawienie sprawy - to również jest plus  nie każdy w jej nowym komitecie to potrafi - większość woli być anonimami ;-) ostatnią jednak rzeczą którą chcę postawić za wzór jest to że po spotkaniu z uśmiechem podchodziła do każdego z zebranych  rozdając ulotki i z każdym chyba niemal zamienila ze dwa zdania  nawet i ze mną  czym zresztą naraziła się na to że stawiam ją tu teraz jako wzór  cóż Q.E.D jak lubią z łacińska kończyć wywód matematycy  pzdr 694 o 8:34 - taka sytuacja
Ostatnio edytowany 27 października 2014 r. o 08:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki sposób komunikacji jaki p. Wójcik przejdzie do historii naszej samorządności. Ulotka wyborcza pierwsza klasa.   To rzadka sytuacja, choć nie pierwsza tego rodzaju, że kandydat na radnego jest tworem samodzielnym a nie bytem powołanym do życia przez swojego opiekuna. To budzi szacunek. Chciałoby się więcej takich radnych w radzie.   Ciekawy jestem tego zwrotu politycznego p. Wójcik, ale nie mając o tym wiedzy zgaduję, że to trochę z konieczności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam to jakieś nowe forum Krzczonowskie kiedyś było podobne na stronie gminy ale co się z nim stało może stało sie niewygodne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może osoby które nie znają pani Wójcik odnoszą podobne wrażenie jak Wy panowie, ale jest pewne ale. Osobiście znam panią Wójcik i wiem, że ta jej miłość do wszystkich to po prostu obłuda, spytajcie rodziców dzieci które były jej wychowankami. Nie będę tu używał nazwisk i przedstawiał szczegółów z szacunku do pokrzywdzonych, ale sprawa jest bardzo poważna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
propos miłości dawno nie było filmiku (te ze spotkania się obrabiają póki co) https://www.youtube.com/watch?v=d52qNS6-uEk hmm jak mówił pewien ustępujący polityk nie ma ludzi bez wad poz tymi co siedzą przed komputerem i piszą do was (oj ma kompleks jakiś ten polityk na punkcie pewnego "bloggera") oczywiście wad kandydatki znać specjalnie nie mogę  do przedszkola chodziłem dawno  i do tego w Lublinie  jak jednak mówiłem kandydatka teraz będzie podgryzana przez "swoich" taki urok już polityki...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczorajsze wystąpienie Kandydatki z okręgu 3 https://www.youtube.com/watch?v=UBREwkJtq1s&edit=vd jakościowego szału nie ma ale wiecie rozumiecie przy okazji zdaje się że ma ona w 3 okręgu kontrkandydata Wojciecha Łońskiego z KWW Lubię Krzczonów polityczną siłą przeciwnika Pani Wójcik jest z pewnością to że takich ludzi jak on własnie gmina masowo dziś traci... a bez nich nie ma przyszłości czy technik komputerowy specjalizujący się w inżynierii rolniczej wygra wybory tego wiedzieć nie mogę ale mam nadzieję że nie ucieknie ani w obce kraje na zmywak ani do do rozwiniętej cywilizacji w Skrzynicach 771 o 9:48 - jak myślicie czy łącza Urzędu Gminy to zniosą
Ostatnio edytowany 27 października 2014 r. o 09:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie interesuje mnie przez kogo będzie podgryzana, ja na pewno nie należę do osób popierających obecnego wójta, natomiast jestem zdecydowanym przeciwnikiem pani Wójcik właśnie ze względu na na wspominane przez Ciebie "człowieczeństwo" które jest po prostu nie szczere. pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może osoby które nie znają pani Wójcik odnoszą podobne wrażenie jak Wy panowie, ale jest pewne ale. Osobiście znam panią Wójcik i wiem, że ta jej miłość do wszystkich to po prostu obłuda, spytajcie rodziców dzieci które były jej wychowankami. Nie będę tu używał nazwisk i przedstawiał szczegółów z szacunku do pokrzywdzonych, ale sprawa jest bardzo poważna.
obys cudze dzieci uczyl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nikogo nie zmusza do tego zawodu; o cechach osób które chcą być nauczycielami nie będę pisać bo nam się wątek zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po tym co według mnie było najciekawsze  przejdę do rewolucyjnego całkiem tematu prezentacji jakiej dokonał odchodzący wójt Drogi Marian  Podsiadły i jeszcze raz Drogi ;-) ... https://www.youtube.com/watch?v=CQQ9Wx9gGik ;-) - no aż tak pięknie nie bylo ale... patrzcie https://www.youtube.com/watch?v=4oc-jpBp2-Y&feature=youtu.be
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gowniana jakość tych twoich filmików. Nie da się tego oglądać ani nawet słuchać. Facet w tym wieku,a tym bardziej taki wojewódzki spamobloger powinien dorobić się przyzwoitej kamery i posiąść podstawowe umiejętności odnośnie filmowania. Weź człowieku najpierw się dokształć, potrenuj w samotności i dopiero potem do ludzi Wystawienie w wyborach takiego nieudacznika przez narodowców to strzał w stopę. Nic nie potrafisz zrobić dobrze, jedynie w bajaniu, ględzeniu, laniu wody masz niezłe osiągnięcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mnie i do wielu zainteresowanych informacja o spotkaniu nie dotarła na czas, więc to chyba dobrze, że jakiekolwiek nagranie istnieje dla tych którzy tam nie byli. ja się wysilę i przesłucham, bo mnie to interesuje,   może warto to docenić skoro miało być "rozliczenie się z zadań kończącej się kadencji, jak też przedstawienie planów na najbliższe lata". Poważna sprawa. Tym bardziej żałuję, że obieg informacji był taki słaby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do jakości filmików - dostajecie to co się wam nie należy a i tak to co dostajecie jest o 100% lepsze jakościowo od tego za co płacicie gminnym urzędnikom nie małe pensje ... o propagowanie swojej konwencji powinien dbać komitet - a jak nie dba to jego wyborcy mają to co im ktoś z łaski da  taka to jest sytuacja ... tak czy siak w dwa tygodnie nie nadrobi się 8 lat nieróbstwa i pierdzenia w stołek i nie ma co liczyć na blogerów że za uszy wyciągną z bagna blogerom na tym wcale nie zależy  blogerzy bowiem osiągną swoje bez względu na wynik wyborów - uporem i konsekwencją ba nawet wygodniej im będzie zajmować się słabym wójtem niż kimś kto ma pojęcie  tyle że Podsiadły który stanowi najsłabsze ogniwo nie tylko wczorajszej konwencji... nie ma żadnej szansy na reelekcję... ... to by było w temacie paskudy która znów nie wytrzymała w podarowanym wątku ... hmm po wycięciu sąsiadki wrzucę resztę pewnie wieczorem albo jutro 900 wejść o 15:09 - jak widać nawet słaba jakość cieszy się zainteresowaniem bo na bezrybiu jak widomo i slimak jest rybą :-P  
Ostatnio edytowany 27 października 2014 r. o 15:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pięknie niezrzeszony włazi w dupę Leniakowi, Leniak coś beknie i już Niezrzeszony leci brawami i uwielbieniem dla Ynteligencji i Wygadania przemusia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlatego własnie Podsiadły przegra - bo jest prymitywny i ma prymitywne metody władza strasznie go zniszczyła co z tego że ma piękny dom i obejscie - sliczniejsze niż cała reszta gminy skoro zezuł buty i łazi na bosaka? kiedyś bywało zdecydowanie kulturalniej no ale kiedyś miał go kto prostować  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak ty jesteś najśliczniejszy ze wszystkich "paskud"!!! a w sztuce wywyższania Brydy i poniżania Podsiadłego nie masz sobie równych jak się nazywały takie jajeczka, które wysiadywały takie malutkie insekty?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamięć szwankuje? ojoj ;-) ... https://www.youtube.com/watch?v=FNN6cwIEtbM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dedykacja dla mojego ulubieńca Leniaka     Fenomen "Dwulicowi ludzie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam  co do spotkania wyborczego w Krzczonowie to nie było tak żle pamietam te przed 8miu lat i tam parcie do władzy dopiero było a tu wójt jakby mu nie zależało nie pcha sie na siłę a co do dokonań nam zrobiono drogę którą jego poprzednik blokował 20lat z powodu urojonych urazów do pewnych ludzi i za to ma nasze głosy ale drogi robią wszedzie to taka sztandarowa działalnośc gmin trochę jezdżę po okolicy więc wiem co do reszty przydałoby się wiecej oświetlenia w samym Krzczonowie w tym na naszej ulicy widziałem w innych gminach oświetlone takie zadupia że szok np Chodyłówka a z plusów to normalny chłop nie wywyższa się z kazdym się przywita i pogada  urzad też raczej przyjazny ludziom no i gmina mniej zadłuzona jak mówi ksiegowa przy okazji szacun dla ciebie Anka pelna kompetencja i kultura , tylko ci kandydaci na radnych nie najwyzszych lotów tacy pochlebcy mam nadzieję że nie nastawieni, ale cóż trzeba było się rozejrzeć za lepszymi,  cdn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pięknie niezrzeszony włazi w dupę Leniakowi, Leniak coś beknie i już Niezrzeszony leci brawami i uwielbieniem dla Ynteligencji i Wygadania przemusia.
Prowokujesz mnie Kolego kolejny już raz, nie lubisz mnie ;-) A ja Ci powiem, też kolejny już raz, że jak masz mi coś do powiedzenia to zrób to pod własnym imieniem. Bo inaczej brzydką zabawę prowadzisz. Zero odwagi synku;-).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 46

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...